SağlıK

Paylaşım tarihi Aralık 30th, 2016 | by renkkolik

2

Kızlık zarı diktirme Ankara klinik yöntemleri

Kızlık zarı diktirme Ankara civarında güvenilir bir adres arıyorsanız bu konuda uzman olan ve birçok kadının yüzünü güldürmeyi başarmış olacak Doktor Uzay Yıldırım isminden bahsedebiliriz. Kadınların en büyük kâbusları olan bekaret sorunu artık ortadan kalkıyor ve kızlık zarının yırtılmış olsa dahi yapılacak bir dikim ile eski haline gelmiş oluyor. Kızlık zarı diktirme Ankara kliniklerinde bu uygulama yaklaşık yarım saat sürüyor ve sonrasında sizler hayatınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Kızlık zarı dikimi sırasında acı yaşanır mı? Kızlık zarı dikimi Ankara kliniklerinde yapılan operasyon sırasında herhangi bir ağrı ya da sızı olmaz çünkü sizler işlem sırasında lokal anestezi altında olup ve olan bitenden herhangi bir acı duymaz olursunuz. Bu da sizin boş yere korku duymanıza engel olacak ve kolaylıkla kabul etmenize destek vermiş olacaktır. Kızlık zarı onarımı ise farklı yöntemler ile karşımıza çıkıyor. Gelin Uzay Yıldırım’ın önerdiği o iki yönteminde ne olduğuna bir bakalım.

Kısa süreli kızlık dikimi Kızlık zarı onarımında kısa sürekli kızlık dikimi ortalama bir hafta içinde ilişkiye girecek olan kadın için uygulanabiliyor. Diyelim ki sizler bakire değilsiniz ama karşınızdaki kişiye de bunu belli etmek istemiyorsunuz ve çok yakında da beraberlik yaşıyor olacaksınız. Bir hafta içinde ise hemen kısa süreli kızlık zarı dikimini tercih ederek ilişkide yine kanamanın ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Uzun süreli kızlık zarı dikimi Kızlık zarı onarımının bir diğeri ise uzun süreli yani süresiz diyebiliriz. Sizler özellikle ne zaman ilişkiye gireceğinizi bilmiyorsanız hatta aylar sonra, yıllar sonra dahi ilişkiye girebilirsiniz. Yapmanız gereken ilk bir hafta biraz beklemeniz olacak o kadar.


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.2 Konu Yorumları to Kızlık zarı diktirme Ankara klinik yöntemleri

  1. Emin Hep says:

    Ücretler hakkında bilgi verebilirmisiniz. Teşekkürler

  2. Stark says:

    bu siteye bayılıyorum ya aradığım herşey var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan