SağlıK

Paylaşım tarihi Mart 17th, 2017 | by renkkolik

2

Annelik teoride mi, pratikte mi daha güzel?

Annemle aynı ikilemi vardı, ne yazık ki, fazla mesai; Hamile olan tüm anneler gibi; bebekler, "hemşire, gaz açıklaması, uyudu" diye eşitlikte yaşadıklarını göstermektedir, benim kucağına aldı ve eve döndüğümde benim teorim, Island adlı ilk gün çuvalladı.

Hepimiz o, okuma ve yaşam arasındaki farkı olmadığını biliyoruz?

Bir ekonomist pratikte teoride büyük bir başarı ile mezun olarak İktisat mezunu, o teorik bilgilerle donatılmış, ben ekonomide şaşırmış ne zaman ilk deneyim alındı ​​…

Ekonomik teoremi güzel kabul edilebilir olduğundan, pratik nedeni tam bir başarısızlık olabilir.

Meselenin özü olduğunu; Her şey hayatta ve pratik anlamda kazanıyor, uygulama ile doldurulabilir.

Annemle aynı ikilemi vardı, ne yazık ki, fazla mesai; Hamile olan tüm anneler gibi; bebekler, "hemşire, gaz açıklaması, uyudu" diye eşitlikte yaşadıklarını göstermektedir, benim kucağına aldı ve eve döndüğümde benim teorim, Island adlı ilk gün çuvalladı.

Annelik, her dakika, eğlence, anksiyete, stres, yorgunluk, reçete sevgi ve mutluluk duygusu ile doluydu, o imkansız ayrı bir macera bir …

Ben fazla uzatmadan gelen, ben bu noktaya gelmek istiyorum, sonra, annelik sınırsız sabır durum değildi. Annem hemen ama kavgaya kardeşinin son derece kıskanç maruz kaldıktan sonra iki çocuk sonra değildi ve ben durumu anlamak.

Bu durumda, bu yüzden anne sabır tükendi başlarsa ne olur, ben düşünmeye başladım bu yüzden, farkında olmak ve çözümler aramaya, uzun bir süre için yapılmalıdır, benim için önemli olan uzaktan kumanda bakmak gerekir.

Bu soru; "Biz şimdi hoşgörüsüzlük ya da sabırsızlık sesimizi yükseltmek zaman ne yapması gerektiğini yorgunluk, zaman yetersizliği Bizim çocuk?"

– Bu annesinin önünde insanın bu tür zorluklar yaşamaya çok normal, çünkü Birincisi, tüm insanlar böyle bir durum yaşıyoruz. Önemli olan bazı insanlar en aza indirmek için durum özel çözümler bu tür üretmektir.

– Çocuğunuzla ilgili sorunlar yaşıyorsanız bu çocuğunuza daha fazla zarar verebilir, çünkü bunu ertelemek değil, bir kaç dakika var gerilimi görmezden, ya da örtbas etmeye çalışmayın.

Bunun yerine, göz hizasına kadar, sen üzgünüz ve özür dileme olduğunu açıklamak, kısa, net cümleler ile gergin.

Yani, bu tür durumlarda bir özür olarak çocuğa doğru bir mesaj vermek.

-Orada, Kendiniz için zaman ayırın kendi alanı oluşturmanız gerekir.

Kendinizi ihmal eğer çocuk üzerinde olumsuz bir etkisi varsa, bu çok önemlidir.

Ne olursa olsun yoğun yürüyen bir gün sevinç ne etkinlik, sinema sizin eylemleri izlerken dinlenmek için emin izlemek-.

Ayrıca onun resminin olduğunu söyleyebiliriz bir kitap ya da macun okurken çocuğunuzla evde 30 dakika boyunca etkinlik 'boş zaman' almak için.

Sonunda, mutlu çocuklar mutlu anne =.

biz seyretmek yerine uyuyan çocuklara bir şey yapmak istiyorum, bir film izlerken kendimizi işlemekle, biz okumak istiyoruz kitap okumak.

Bu bunu yapmak ve asla çocuğunuzun mutlu değilseniz olduğunu unutmak rahatlatır olsun, mutlu olamaz.

Bana "Çocuğunuzun oksijen maskesi kendiniz tarafından uçağa sonra ortaya çıkabilecek herhangi bir tehlike önce" iyi bir örnek ile bitireyim kural aslında bu durumda yaşayan annelerin en iyi örnektir.

Çocuğunuz mutlu olacak önce mutlu olacak …

Etiketler: ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.2 Konu Yorumları to Annelik teoride mi, pratikte mi daha güzel?

  1. tozlu says:

    Bence pratikte çok daha güzel. Hissetmek. Canından bir parça.. Mükemmel…

  2. Ayşehatun says:

    Anneliğin her türlüsü bence güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan