Saç Modelleri

Paylaşım tarihi Nisan 29th, 2016 | by renkkolik

1

Örgü topuz saç modelleri ile şıklığı yakalayın

Diyebiliriz ki örgü saç modelleri bu yıl altın senesini yaşıyor, dünyanın en ünlü artistlerinden, sokaktaki sade vatandaşa kadar hemen her bayan uzun saçlarını örerek toplamaya bayılıyor. Çok değişik örgü saç modelleri var ve bunları yapmak, o kadar da kolay değil. Bazı televizyon kanalları, örgü saç modellerini uygulamalı olarak anlatıyor ve genç kızların bunları kolayca yapabilmelerine olanak sağlıyor, düşünün örgünün ne kadar trend olduğunu.Örgü topuz saç modelleri de bu ihtiyaçtan doğmuş ve bir anda çok sevilerek uygulanmaya başlanmıştır.

örgü-topuz-manken

Aslında otantik bir görüntü oluşturan ve saflığın sembolü gibi görünen örgü saç modelleri, belki de bu yüzden çok sevilmiştir kim bilir? Uzun saçlar için ideal olan örgü modelleri geliştirilerek topuz şekline getirilmekte ve gece davetleri için çok hoş görüntüler ortaya çıkmaktadır. Sırtı açık gece elbiselerinde kullanıldığı gibi, gün içinde üzerinizde basit bir kıyafet olduğunda bile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir saç modelidir örgü saç. 2016 örgü topuz modelleri de aynı şekilde her zaman her yerde uygulanma şansı bulacaktır.

orgu-sac-modelleri

Güzelliğinize güzellik katarken, modayı da yakından takip etmek adına siz bayanlar hemen bu saç modelini uygulayabilir ve kendinizden söz ettirmeyi başarabilirsiniz. Örgü saç modelleri, bu yıl Oscar törenlerinde bir çok tanınmış oyuncunun kuaförüne yaptırttığı model olarak görüldü, demek ki, her bayan bu modeli istediği her yerde kullanabilir.

orgulu-saclar

Etiketler: , ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Konu yorumu ; Örgü topuz saç modelleri ile şıklığı yakalayın

  1. Alya says:

    Özellikle ilk resimdeki örgü topuz saç modelini çok beğendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan