Saç Modelleri

Paylaşım tarihi Mayıs 2nd, 2016 | by renkkolik

0

Bu yılın saç modelleri

Bayanlara saç deyince akan sular durmaktadır, çünkü bilinen odur ki, bayanların güzel görünmesi için saçlarına düşen pay, %de 80 lere dayanmaktadır. Özellikle uzun saçların hala moda olması ve uzun süre bu özelliğini koruyacakmış gibi olması, bu yılın en bilinen saç modası olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğal olarak bırakılan uzun saçlar, yaz aylarında bile toplanmamakta ve yazın sıcağına rağmen, salık olarak bırakılmaya devam edilmektedir. Bu yılın saç modelleri olarak sayabileceğimiz en etkin olay budur.

sac-modelleri-bayanlara-ozel

Daha sonra da kısa saçlar ve kesilen kakülleri sayabiliriz. Kısa saç ile birlikte görmeye başladığımız kaküllerin kullanımı aslında kolay değildir. Devamlı olarak boylarının kontrol edilmesi ve uzadığında hemen kesilmeleri gerekmektedir. Eğer kıvırcık saçlı ve kakülleri olan birisi iseniz, fön çektirmeyi sakın unutmayın. 2016-2017 saç modelleri renk olarak da sarı, doğal, siyah ve röflelidir diyebiliriz. Kızılın egemenliğini koruduğu günümüzde, bayanlara ayrı bir dişilik veren kızıl saç renginin kolayca tahtından inmeyeceği görülüyor.

sac-model-bayan

 

Düz saçlar, hemen her bayanın tercihi, çünkü kullanımı çok kolay, yıka çık modunda olan düz saçlar, özellikle çalışan bayanlar için çok elverişli. Ama dalgalı ve uzun saçlar da sevilerek kullanılmaya devam ediliyor. Genç kızlar arasında son yıllarda görmeye alıştığımız balyaj ve röfle yeni saç modelleri arasındaki saltanatını sürdürmeye devam ediyor.

saclar

Etiketler: , ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan