Nişanlık Modelleri

Paylaşım tarihi Nisan 29th, 2016 | by renkkolik

0

2016 yılına damga vuran nişanlık modelleri

Nişanlanarak evliliğe ilk adımını atacak olan genç kızlar, bu gecenin çok güzel ve anlamlı geçmesi için hazırlanacak olan nişan elbisesine ayrı bir önem vermektedirler. Özel bir salonda yapılan nişan törenlerinde giyilecek olan bu elbiseler, değişik renk ve tarzlarda tasarımlanmaktadırlar. Bu yılın nişanlık elbise modelleri arasında, sıklıkla pastel tonlardan üretilmiş ve beden kısımları straples olan elbiseleri görmekteyiz. Sırtı açık, göğüs dekoltesi olan veya bacak yırtmacına sahip nişan kıyafetleri, her genç kızın rüyalarını süslemektedir.

yeni-nişanlık-modelleri-ile-renklenin

Su yeşili, pembe, açık mavi, sarı gibi uçuk renklerde hazırlanan nişan elbiseleri içinde genç kızlar birer prenses edası ile salınacaklar ve çok mutlu olacaklardır.2016 nişanlık modellerini sayarken, kumaşlarının şifon veya tafta olduklarını da söylememiz gerekmektedir. Straples beden bölümleri, genellikle payet işli olmakta ve kıyafete ayrı bir özellik katmaktadır. Belden kesik olarak çizimleri hazırlanan bazı nişan kıyafetleri, belden aşağı kabarık olarak da tasarlanmaktadırlar. Dar elbise sevenler için, yırtmaç, olmazsa olmazdır. Bazı genç kızlarda, tek omuzu açıkta bırakan Truvalı Helen modeli diye bildiğimiz elbiseleri, nişanları için severek kullanmaktadırlar.

masmavi-nisanlik-model

Genel olarak nişan elbiseleri, nişandan sonra da başka gecelerde giyilebilecek tarzlarda hazırlanmaktadır. Özel davetlerde, arkadaş yemeklerinde veya iş yemekleri ve davetlerinde rahatlıkla giyebileceğiniz bu kıyafetler sizin şıklığınıza şıklık katacaktır. Yeni nişanlık modelleri olarak sayabileceklerimiz şimdilik bunlar.

Etiketler: ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan