Kozmetik

Paylaşım tarihi Eylül 22nd, 2016 | by renkkolik

1

Hunca Care Şampuan Defne & Sarımsaklı Şampuan incelemem

Merhaba canlarım. Bugün sizlere uzun süredir kullanmakta olduğum hunca care sarımsak ve defne yağlı şampuanı nasıl bulduğumu anlatmak istiyorum.Yaklaşık 3 ay kadar kullanıyorum.Her gece uyumadan önce saçlarımı yıkayan bir bayanımdır.Öncelikle sarımsaklı olduğu kokuyor anlamına gelmiyor.Defne yağınında katkısıyla harika bir kokusu var.Saç derilerini o kadar rahatlatıyor ki gece derin bir şekilde uykuda oluyorum.

Saçda çıkarttığını sizlere söylemek isterim.Tabi bu herkeste geçerli olmayabiliyor.Alnımın hizasından küçük tüyler oluşmaya başladı ve git gide büyüyorlar.Bunda sarımsağın katkısı olduğuna inanıyorum.Saçları pek yumuşak yapmasada yinede çok güzel bir şampuan.Kuruladıktan sonra elektriklenme hiç yapmıyor ve genel olarak biraz sert görünümü veriyor.Öyle tel tel uçan saçlarınız bu şampuanda olmuyor.Hunca care kullanıcı yorumlarına ve hunca care kullananlardan tavsiyeler aldığımda ise en az benim kadar önermektedirler.Yorumlara baktığımda ise henüz olumsuz yazanlara hiç rastlamadım.Sizde hunca care sarımsaklı şampuanı kullanıp bizlere buradan yorum atabilirsiniz.

Şimdilik defne ve sarımsaklısını kullanıyorum fakat ilerde diğer ürünlerinide deneyeceğim.Denedikte siz değerli ziyaretçilerime buradan nasıl olduğu hakkında bilgilendirme yaparım.Hunca care şampuan fiyatına gelecek olursak ben her zaman ki kozmetikcimden alıyorum fiyatı ciddi anlamda çok uygun. Evet hazır olun,fiyatı tam tamına 10 tl. Sahte felanda değil,resmi sitesindede satış fiyatlarının 10 tl olduğunu görebilirsiniz.Ben kendim olarak oldukça fazla memnunum,denemek isteyenlere buradan tavsiyemdir… Sağlıcakla kalın canlarım.

 

Etiketler: , , , , 1


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Konu yorumu ; Hunca Care Şampuan Defne & Sarımsaklı Şampuan incelemem

  1. Kartal otel says:

    Güzel bir inceleme yazısı olmuş. İlk kez yazınızda duydum yakın zamanda değerlendireceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan