Güzellik

Paylaşım tarihi Kasım 11th, 2016 | by renkkolik

0

Bu senenin en iyi göz makyajları

Makyaj yapmayı hemen her bayan sever ve daha alımlı, daha güzel görünmenin doğru makyaj yapmaktan geçtiğini bilir. Nedir bu doğru makyaj teknikleri, her şeyden önce size gidecek renk ve tonları ve makyaj sırasında yapmanız gereken hileleri bilmeniz gerekir. Eğer açık renkli gözlere sahip iseniz, işiniz çok kolay demektir, göz renginize uygun far ve rimel her şeyi kısa sürede halledecektir. Göz makyajı olarak en etkili unsur eyeliner kullanımıdır. Neredeyse bütün hanımların gözlerinde eyeliner görmekteyiz. Siyahtan tutun da, kahverengine, laciverde kadar hemen her renkte eyeliner bulabiliyorsunuz kozmetik dükkanlarında.

Buğulu göz makyajı

Buğulu göz makyajı görüntüsü

Kirpik diplerine dikkatli bir şekilde süreceğiniz eyelinerınızı, uçlara doğru hafifçe yukarı kaldırmanız yeterli olacaktır. Kirpiklerinizi dolgun göstermek için de yine eyelinerınız ile aynı tonlarda rimel kullanırsanız, göz makyajınızın büyük bir kısmını tamamlamış olacaksınız. Daha sonra yine göz renginize uyacak bir far ile göz kapaklarınıza gölge verin ve işlem tamamlansın. 2016 göz makyajı, tabii ki çılgınlıklara da göz yumuyor, mesela, altın sarısı parlak farlar, yine gümüş rengi çok pırıltılı farlar, gece göz makyajı için cesaret isteyen unsurlar.

Sağlıklı göz makyajı

Eğer gözünüz renkli değilse, yine size yakışacak renkte bir eyeliner ile işe başlayabilirsiniz. Dikkatli ve ince bir şekilde çekeceğiniz eyeliner bile size yeterli olacaktır gündüz makyajı için. Ama, daha fazlasını istiyorsanız, hemen her renkte kullanabileceğiniz farlar, işinize çok yarayacaktır. Bu senenin göz makyajı, yeniliklere çok açık, isteyen her kes dilediği gibi gözlerini renklendirebilecek ve özellikle gece göz makyajında abartıya kaçabilecek.

Çift Kuyruklu göz makyajı

Etiketler: ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan