Güzellik

Paylaşım tarihi Ekim 1st, 2016 | by renkkolik

1

Bakımlı tırnaklar için neler yapmalıyız?

İyi bir manikür,sezonun trend renkleri de ojeyle birleşince ortaya göz alıcı eller çıkıyor.Farklı ve çarpıcı renkler ile bir çok seçeneklerle ellerinizin tadını çıkartın.

Ellerimiz her zaman ön planda yer alıyor,bu bakımdan ellerimizin bakımlı olması,bizlerin kendimize olan güvenimizi arttırır.Oje seçimi yaparken de ,kıyafetlerimize uygun olması önemelidir.Modanın oje ve kadınlar üzerinde son derece önemli bir rolü vardır.Uyum önemlidir.

Büyülü ellere sahip olmak , her bayanın tercihidir.El ve tırnak bakımı bu durumda büyük rol alıyor.Tırnaklarımız çabuk yıpranır ,fakat tırnaklarımız sağlıklı ve güçlü hale getirmek zor değildir.Tırnaklarımızı bulaşık yıkarken ,temizlik yaparken plastik eldiven kulanın.Soğuğa ve güneşe karşı ellerinizi ve tırnaklarınızı sık sık nemlendirin. Tırnak bakımı için tırnaklarınızı  en azından haftada bir kısaltın bunu için törpü kullanabilirsiniz.Tırnaklarınız haftada bir törpülediğiniz zaman tırnaklarınız  zarar görmeyecektir. Törpüyü dikkatli kullanın ,tırnaklarınızın yan tarafından törpülemekten kaçının.Yan törpülenen tırnaklar daha kırılgan olur.Tırnak etlerinizi kesmeyin,koparmayın.Kesiklerden giren bakteriler ,enfeksiyona neden olabilir.

Modanın oje ve kadın da rol alan el ve tırnak bakımında,Manikürü uzmanlarına yaptırmayı tercih edin.Manikür tırnak bakımlarında,güvenilir yerlerde yaptırmaya mümkün olduğu kadar özen gösterin.Bu şekilde herhangi bir bulaşıcı hastalıkların sizlere bulaşması söz konusu olmasın.

Bakımlı ve sağlıklı tırnaklara oje sürüldüğü zaman ,görüntü ve şıklık bakımından ellerinizi korkusuzca ön plana çıkartabilirsiniz.Moda da ojenin kadına sağladığı avantajlar ,sıralamakla bitmiyor.Her şeyin bir püf noktası olduğu gibi,oje sürmenin de püf noktası vardır. Örneğin: Oje sürmeden önce tırnakların manikür işlemi gerçekleşmiş olmalı.Bu şekilde tırnaklarımız ve ellerimiz daha şık ve bakımlı görülecektir.Eğer tırnaklarımıza koyu renk bir oje sürmek istiyorsanız ,önce tabana parlatıcı bir oje sürülebilir,ince bir tabaka halinde,daha sonra koyu renkli ojemizi fırçayla ortadan kenara yayarak hızlı bir şekilde ojemizi sürelim. Kurumasını bekledikten sonra ,son olarak ojemizin daha uzun ömürlü olmasını istiyorsak ve parlak görünmesi açısından ,son katına kuruduktan sonra parlatıcı sürebilirsiniz.Ojenizi sürdükten sonra zaman sorununuz varsa ve çabuk kurumasını istiyorsanız ,ojenizi sürdükten sonra,bir kaba soğuk su doldurun ,üzerine buz dökün ve ellerinizi bu soğuk suya sokun ve o zaman sürdüğünüz ojeleriniz çok çabuk kuruyacaktır.

Modanın oje ve kadında ki avantajları ışıl ışıl ve bakımlı bir tırnaklara ve ellere sahip olmaları.Daha renkli desenlerle farklı tırnak ojeleri ile güzellik anlamında ,sizlerin bir fark yaratacağınızın kanıtı.Tırnak ve el bakımlarına daha çok önem ve itina gösterelim.Her şey bizim için.

Etiketler: , ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Konu yorumu ; Bakımlı tırnaklar için neler yapmalıyız?

  1. ben tırnak bakımıma çok dikkat ediyorum ama tırnaklarımın yan taraflarındaki etlerde soyulma başladı acaba ne yapabilirim 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan