ModaKOLİK

Paylaşım tarihi Mayıs 7th, 2016 | by renkkolik

0

Gösterişli plaj giysileri

Yaz aylarının kavurucu sıcaklarından kurtulmak, denize girmek ve bronzlaşmak için güneşin altına uzanmak,  beraberinde plaj modasını getirmektedir. Her sene değişkenlik gösteren plaj modelleri, bu yıl da yaz aylarına damgasını vurarak kendini belli etmiştir. Renk olarak özellikle uçuk pastel renkler ve uçuşan kumaşları sayabiliriz. Bu yılın plaj giysileri arasında en göze çarpanı, hayvan ve otantik desenlerle hazırlanmış olan plaj elbiseleridir. Uzun bileklere kadar olan etek boyu ile oldukça beğenilen bu elbiseler, uygun fiyat seçenekleri ile satılmaktadır.

plaj-modasi

Bunun yanında, kısa şortlar, bikinilerin üzerine giyilen salaş tişörtler, boyundan bağlı şile bezi veya bürümcük tarzında rahat elbiseler, hep yazın plajlarda göreceğimiz plaj kıyafetleri arasındadır. Hasır çantalar ve plaj terlikleri ile uyum sağlayan elbiselerin rahat kullanımı, bayanların, plajlarda bile ne kadar şık olabileceklerinin göstergesidir. Gösterişli plaj giysileri sıralamasında, şifon kumaşların yeri bir başka, beachlerde boy gösteren şık bayanların tercihi olan şifon plaj elbiselerinde, pul ve boncuk işlemeleri bile görmek olası.

plaj-2016-yaz

 

Ayrıca 2016 yılı plaj giysileri olarak, mayo veya bikiniler ile uyumlu olan, şapka ve pareoları da sayabiliriz. Yazma veya tülbent kumaşlardan hazırlanması kolay olan bu çeşitlemeler, bayanlara ayrı bir hava katmaktadır. Güzel plaj giysileri olarak, eskiye oranla pek farklılık görülmemekle birlikte, uyum ön plana çıkmıştır, mayo, terlik, şapka ve çanta birlikteliğinin renk ve model uygunluğu önem ihtiva etmektedir.

Etiketler: , ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan