Gelinlik Modelleri

Paylaşım tarihi Ekim 3rd, 2016 | by renkkolik

1

Kapalı gelinlik modelleri 2016

Tesettür gelinlik modellerinin arasından kapalı bayanlara özel harika koleksiyonları incelemeye aldık. 2016 sonbahar kapalı gelinlik modelleri artık vitrinlerde yerlerini almaya başladı bile.Birbirinden güzel tatlı telaşların giderek artması,az zamanın kaldığını belirtiyor. Tesettürlü gelin adaylarımız için gelinlik seçimlerini kolaylaştırmak ve siz kapalı bayanlara en şık modelleri hazırlamak için bir çalışma yaptık. Kırık beyaz , ekru gibi gelinlik modellerini girmek,uzun zamandır sıradışı modeller arasında yer alıyordu.Bu modeller,siyah kuşaklı gelinlik modelleri ile geri plana kaymaya başladı. Kapalı gelinlik modelleri arasında en çok uçuk pembe ve pudra tonları trend haline gelmeye başlamıştır.

renkolik-tesettur-giyim kapalı-gelinlikler kapali-bayan-gelinlik

En önemli şeylerden biriside tesettür gelinlik modeli olarak seçim sırasında vücut tipine oldukça önem gösterilmelidir.Bunun içinde birbirinden farklı ve şık gelinlik modelleri bulunmaktadır.Tamamen rahatlık ön planda olmalıdır ve gelinlik içinde terlememeniz gerekmektedir.Bunun içinse ne dar nede çok bol olmalıdır.2016 yılının kapalı gelinlik modellerinde sade ve işlemesiz detaylarıda görmek oldukça mümkün.Üst taraflarda tül detayları ve uzun kol yer alıyor, alt taraflarda ise pile olan kabarık tesettür modellerini görmek mümkün.Kapalı gelinliklerde duvak boyunun yerlerde gezebilecek kadar fazla uzun olduğunu hepimiz fark etmişizdir.

2016-tesetturleri 2016 tesettür giyim Kapalı gelinlik modelleri

Etiketler: , , , ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Konu yorumu ; Kapalı gelinlik modelleri 2016

  1. Kasım ayında ki düğünümüz için eşim bu modelleri görünce daha önceden seçtiği modelden vazgeçti. Gerçekten çok güzel modeller.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan