Gelinlik Modelleri

Paylaşım tarihi Nisan 27th, 2016 | by renkkolik

2

Kapalı Bayanlar İçin gelinlik Modelleri

Genellikle düğünlerin yaz aylarında olması şimdilerde birçok evlenecek hanımların  gelinlik seçme heyecanı , telaşı sardı bile.. acaba aradığım gelinliği bulacakmıyım, Acaba bu yıl hangisi modave En önemlisi Acaba gelinlik fiyatları ne kadar gibi sorularla telaş dahada artacak.. Ücret konusunda damatlar biraz fazla düşünebilirler 🙂

Kapalı bayanlar için gelinlikler

Gelinlik modeli Seçiminde tesettürlü bayanların Diğer açık giyinen bayanlara göre işleri dolayısıyla birazcık daha zor görünüyor.  Tesettür hanımların şikayeti tam kapalı gelinlik ve tesettür gelinlik modellerinin az olması..

İşte Renkolik Sizler İçin 2016 Tesettür Gelinlik Modellerini Sizler için Bir arada topladı.

kapali-gelinlik

Şüphesizki aralarında en çok beğendiğim modellerden biri üstteki. Gerek renk kalitesi,gerekse renk tonu olsun adeta mükemmel bir görüntü sunuyor.

bayan-gelinlik

 


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.2 Konu Yorumları to Kapalı Bayanlar İçin gelinlik Modelleri

  1. gelinlik 21 says:

    Kapalı hanımlar kıyafet seçimi çok zor. Bir de konu gelinlikse çok daha zor. Bu nedenle makalenizdeki her model ilgi çekici. Ama en çok en sondaki modeli beğendim.

  2. Özellikle kapalı hanımlar için günümüzde çok fazla seçenek yok fakat asıl güzelliğin bu gelinliklerde olduğu aşikar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan