Gelinlik Modelleri

Paylaşım tarihi Nisan 28th, 2016 | by renkkolik

0

İnanılmaz güzel gelinlik modelleri

Genç kızlar için rüya gibi olması çok önem arz eden düğün günlerinde giyilecek gelinlik, ekstra anlam taşımaktadır. Beyaz bir peri gibi olmak isteyen gelinlik kızlar, nasıl bir seçim yapacaklarına ve gelinlik modellerini nasıl belirleyeceklerine bir türlü karar veremezler. En güzel gelin olmak hayali ile tercih edecekleri gelinlik modellerini durmadan değiştirirler, aslında zaten her gelin güzel ve çekicidir. 2016 gelinlik modellerine gelirsek, kabarık etekler hemen her gelinlikte görülmektedir, altlarına konan  tarlatanlar ile kabartılan etekler, özellikle dantel veya tafta kumaşlardan hazırlanmaktadır.

gelinlik-modelleri-bayan

Dantellerin beden kısımları pul ve boncuklar ile işlenmekte ve bu payetler bazen etek uçlarına kadar inmektedir. Sadelikten hoşlanan genç kızlar da, payetlerden uzak durarak gelinliklerini gipür ve kurdele ile zenginleştirme yolunu terci h etmektedirler. Yeni gelinlik modelleri,oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Tül kumaştan satene kadar değişiklik gösteren bu gelinlik modelleri, boy, boy vitrinleri süslemekte ve kızların seçim yapmalarını kolaylaştırmaktadır.

gelinlik-modelleri

 

Gelinlik seçimine çok önem veren genç bayanlar, hazır gelinlik yerine dikilmiş gelinliklerin daha kaliteli olacağına dair bir inanca sahiptirler, aslında bilinen moda evleri tarafından özenle hazırlanan gelinlikler, tabii ki özeldir ama fiyatlarının el yakacağını da unutmamak gerekir. Bunun yanında uygun fiyatlı ama çok güzel gelinlikleri bir çok mağazada bulabilirsiniz. Günümüzün gelinlik modelleri her zevke ve keseye hitap edecek ölçülerdedir.

gelinler

Etiketler: , ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan