Gelinlik Modelleri

Paylaşım tarihi Nisan 29th, 2016 | by renkkolik

0

Gelinlik modellerine uygun ayakkabılar

Gelin olacak kızlarımız, gelinlik modellerini belirledikten sonra, onun altına giyecekleri ayakkabıların modeli için düşünmeye başlarlar, en az gelinlik kadar önemli olan ayakkabılar da çok değişken modellere sahiptir. Yüksek topuklar, bütün gelinliklerin altına giyilebilecek ayakkabılardır, bunun yanında özel olarak hazırlanarak imal edilmiş gelin ayakkabıları da yok değil, ama pahalı fiyatları ile sadece belli kesimlere hitap eden bu ayakkabılar, yaygın olarak kullanılamamaktadır maalesef. Bu yılın gelinlik ayakkabı modelleri bilekten bağlı, işlemeli ve ince topuklu olarak piyasalardaki yerlerini almıştır.

gelinliklere-ozel-ayakkabilar

Ekru, kırık beyaz, süt beyazı ve daha pek çok beyazın anıldığı günümüzde, gelinliğe uyacak beyazlıkta ayakkabı seçmek gereklidir, diğer modeller de gelinin tercihine kalmıştır. İster işlemeli, ister düz, ister saten, ister dantelli, bir çok ayakkabı arasından seçim yapmanın ne denli güç olduğunu tahmin edebilirsiniz.2016 gelinlik ayakkabıları yukarıda da belirttiğimiz gibi pek çok model ile karşımıza çıkmaktadır.

Converse gelinlik ayakkabısı

Converse gelinlik ayakkabısı ile daha şık olabilirsiniz.

Yüksek topuklu ve bilekten bağlı bantlar ile tasarlanmış gelinlik ayakkabıları, en çok sevilen ve istenen modeller arasındaki yerini hala korumaktadır. Yeni gelinlik ayakkabıları, klasikten moderne, yüksekten alçak topuğa kadar, geniş bir seçenek yelpazesi içinde ele alınmalıdır. Zevklerin ve renklerin tartışılmadığı bir dünyada yaşıyoruz ve herkes beğendiği bir model gelinlik ayakkabısını seçerek kullanabilir., Seçimleriniz ne olursa olsun, mutluluk hep yanınızda olsun.

geln-ayakkabi

Babet tarzı gelinlik ayakkabısı her zaman rahat hissettirir.

Etiketler: , , ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan