Etek Modelleri

Paylaşım tarihi Mayıs 3rd, 2016 | by renkkolik

1

2015-2016 etek modelleri

Bayanlar etekleri severek giymeye bu sezon da devam edecesiniz, modacılar öyle uygun görmüş çünkü. Her boy ve renkte eteğin görüleceği bu yıl, bayanların zorlanmadan seçim yapabilmeleri için değişik çeşitleri ile karşımızda. Kısasından uzununa, darından kloşuna kadar pek çok 2016 etek modeli, vitrinlerdeki yerlerini almış bile. Nedense balon etek denilen etekler bile hala modacıların çizimlerinde yer almayı başarabilmiş. Bunun yanında geçen sezonun en iddialı girişini yapan kalem etekler yine var ve bayanları seksi göstermeye devam edecek.

etek-yeni-model

Kloş etekleri ise, her bayanın giyemeyeceği malum, zira incelik ve uzun boy gerektiren bir etek modeli, özellikle genç kızlar arasında kısa zamanda sevilerek popüler olan kloş etekler, gündüz spor ayakkabılar ile, gece ise, stiletto tarzı yüksek ökçeliler ile çok yakışıyor onlara. Yeni Etek modelleri, giderek çeşitlenmekte ve bayanların seçim yapması güçleşmektedir. Ama çalışan bayanlar arasında oldukça revaçta olan etek kullanımı göz önünde bulundurulursa, daha çok uzun yıllar etek modelleri hakkında çizimler yapılabileceğini söyleyebiliriz.

etek-modelleri

 

Dar ve mini etekler her zaman olduğu gibi bu yıl da bayanların gönlündeki yeri koruyor. Güzel ve uzun bacaklı bayanlara çok yakışan mini etekler bu yıl desen, desen, renk, renk hazırlanmış. Etek modelleri arasında jean eteklerin yerinin korunduğunu belirtmeliyiz, rahatlıkla her yaş ve vücut ölçüsündeki bayanların giyebileceği kot etekler, her zaman moda olacağa benziyor.

Etiketler: ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Konu yorumu ; 2015-2016 etek modelleri

  1. sozpaylas says:

    Bu sene fırfırlı etekler trend.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan