Elbise Modelleri

Paylaşım tarihi Eylül 30th, 2016 | by renkkolik

0

Kış aylarına özel giyilebilecek alternatifler

Dış giyim denince akla ilk gelen, kabanlar ve mantolar oluyor, bu yeni sezonda  bayanlar için hazırlanmış olan dış giyim kıyafetleri, oldukça yenilikler göstermiş ve çok da beğenilmiştir. İçleri koyun postundan veya kaz tüylerinden astarlanmış olan bu giysiler, kışın soğuğundan bizleri kurtaracak şekildedir. Kürk kullanmak artık dendiği gibi sevilmese de bazı bayanlar hala kürkün vahşi cazibesine kapılarak, ondan bir türlü vazgeçememektedirler. Kışlık dış elbise modelleri arasında, ekose kumaşlardan üretilmiş pardüseleri sayabiliriz. Her yer ve zamanda rahatlıkla giyebileceğimiz bu giysiler, her beden ve yaşa uygunluk sağlamak üzere hazırlanmışlardır.

kislik-elbise

Post ve kaz tüyleri ile üşümeyi unutacağımız bu kış, bizi ısıtacak olan bir diğer dış giyim unsuru da, kuş tüyü detaylardır, kıyafetlerin içinde ve dışında çok kullanılacak olan kuş tüyleri, ayrı bir atmosferde olduğumuza inandıracaktır bizleri. Kışlık giyimler arasında canlı renklerde boyanmış kürklerin de var olduğunu bilmenizde yarar vardır, kullanmayı sevin veya sevmeyin, kürk manto ve kabanlar yine popüler.

 

Bu kış ayrıca çok bol kesimli kabanları yılı olacak, geçen sezonun sonlarına doğru görmeye başladığımız bu kabanlar, önümüzdeki kış çok kullanılacağa benziyor. Yeni sezonun kışlık dış giyim yenilikleri pançolar ile de desteklenmekte ve soğuk günlerde bayanları hem ısıtacak ve hem de şıklık katacak bir konumda sayılmaktadırlar.

Etiketler: , ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan