Elbise Modelleri

Paylaşım tarihi Nisan 30th, 2016 | by renkkolik

0

2016 yün kıyafetler

Bu kış hemen her yerde yünden üretilmiş kıyafetleri görmeye hazır olun. Kışın soğuğundan sizleri en güzel şekilde koruyacak olan yün kıyafetler, hem şık ve hem de trend olmanızı sağlayacaktır. Yün kıyafetler pantolondan elbiseye kadar pek çok alana girmiş ve tamamlayıcı olmuştur. Sade renkleri ile başka giysileriniz ile kombinasyon üretebileceğiniz yün kıyafetler artık sadece kayağa giderken kullanılmıyor. Gün içinde, hatta akşam gezmelerinde bile bu kış yün kıyafetler yer bulmuş.

yun1

Bu kalın triko kumaşlar ile üşümeye son, göreceksiniz ki, annelerinizin eskiden ördüğü yün giysiler bu sene çok popüler olacak ve hala elinde bunlardan bulunan kişiler, kendilerini çok şanslı sayacaklardır. Yün kıyafetler sizin modern yanınızı ortaya çıkaracak ve eski ile bütünleşmenize yardımcı olacaktır. Yün giysilerin pek çoğunda motif olarak hayvan resimleri ve otantik desenleri görmemiz mümkün.

yun2

Ormanlarda görmeye alıştığımız hayvanları bayanların üzerinde gördüğünüz zaman sakın şaşırmayın. Yün kıyafetler eldivenden çoraba kadar her yere girmiş durumda. Kışın karlı ve soğuk günlerinde üşümemenizi de sağlayacak olan yün kıyafetlerin ünlü modacılar tarafından tasarlanarak görücüye çıktıklarını da unutmayın. Kapüşonlu ceketler, pantolonlar, kazaklar, kabanlar ve hatta elbise ve mantolar bile bu kış yünden örülerek giyilecektir. Eğer yün atkı kullanıyorsanız, aynı model ve renginden bir bandana örerek kullanmaktan sakın ödün vermeyin, bu sizin trendinizi ortaya çıkaracaktır.

Etiketler: , , ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan