ModaKOLİK

Paylaşım tarihi Şubat 20th, 2017 | by renkkolik

0

Blake Lively’nin hamile stili

Gossip Girl serisinde Serena van der Woodsen, sofistike ve moda dünyası daima işaretlenmiş olan Kaliforniyalı aktris Blake Lively, ikinci çocuğunu beklemek için ikinci kez gündemde. Yüksek topuklu ayakkabılarını bir süre ayağından çıkarmayan ve sokak stilindeki fotoğrafçılara yakalanmayan güzel aktris her zaman bakımlı ve ışıltılı.

Gossip Girl hayranı ve kendi büyük bir hayranı olan güzel bir ABD oyuncusu Blake Lively, son filmi The Shallows ile 5 Ağustos'ta izleyiciyle yüzleşmeye hazırlanıyor. Aynı zamanda ikinci bebeği oynamak için günün kucağında, bugünün filminde çok şık bir konuşma tercihi.

Yüksek topuklu ayakkabılarını bir süre ayağından çıkarmayan ve sokak stilindeki fotoğrafçılara yakalanmayan güzel aktris her zaman bakımlı ve ışıltılı.
 

Elle dergisinin Avustralya baskısına konuşan 28 yaşındaki aktris, ergenlik döneminde çok utangaç olduğunu itiraf etti. Blake Lively 16 yaşında oyunculuk dersleri okumaya başlayınca hayatımda büyük bir değişiklik oldu. Utangaçlığımı attım "dedi.

Etiketler: , , , ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan