Ayakkabı

Paylaşım tarihi Nisan 29th, 2016 | by renkkolik

0

Her bayana yakışan ayakkabı modelleri

Ayakkabının bayanlar dünyasındaki yeri çok ayrı, neredeyse bütün bayanlar, birere ayakkabı delisi olmuş durumda. Bir bayanın ayakkabı dolabına göz attığınız zaman, renk, renk, çeşit, çeşit ayakkabı görürsünüz. Hemen her kıyafete uyabilecek ayakkabıların var olduğunu bilmek, kadınları oldukça rahatlatıyor. Yüksek topuklusundan düzüne, sandaletinden sporuna değişik modellerde ayakkabılar elinin altında olduğu zaman, bayanlar kendilerini daha özgür hissettiklerini ifade ediyorlar. Gelelim bu yılın her bayana yakışan ayakkabılarına; en belirgin özellik, babetlerin çok değişik modellerde sunulması olarak bu yıl göze çarpıyor. Kot pantolonların altına rahatlıkla giyilebilen bu tarz ayakkabılar, özellikle günlük kullanım için ideal.

2016-yazlik-ayakkabi-modelleri-6

Bunun yanında, kadınlar yüksek ökçeli ayakkabılardan asla vazgeçmek niyetinde değiller, her renk yüksek topuklu ayakkabıyı, vitrinlerde görebiliyoruz. Bilhassa gece kıyafetlerinin altına giyilerek bütünlük sağlanan ve şıklığı pekiştiren yüksek ökçeler, neredeyse dişiliğin sembolü olmuş durumunda. Son model ayakkabı trendleri arasında daha sonra sandaletler gelmekte, bilhassa yaz aylarının kurtarıcısı konumunda olan sandaletler, renk, renk ve çeşit, çeşit. Her kıyafetin altına bulabileceğiniz renkte sandalet var bu yaz.

siyah-yandan-kalpli-bayan-ayakkabı

Sıra geldi günlük ayakkabı seçeneklerine, onları da düz ve az topuklu diye kategorize edebiliriz. Bilekten bağlıdan tutun da, önü kapalı, arkası açığa kadar günlük ayakkabı modeli bulmak mümkün. 2016 bayan ayakkabı trendleri özetlenecek olursa, kısaca  bu şekilde sayabiliriz, ama zevke ve yaşa göre değişkenlik gösteren pek çok ayakkabı bulanabilir.

Etiketler: , , 1


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan