Ayakkabı

Paylaşım tarihi Mayıs 4th, 2016 | by renkkolik

0

2016 yılı Dantel Babet Modelleri

Yazın, rahatlık açısından genellikle babet olan ayakkabılar tercih edilmektedir. 2014 sezonu bayan babetler ile ilgili olarak önemli bir ayrıntı göze çarpmaktadır. Bunlar ise dantel detayının yoğun olduğu ayakkabılardır. Bahar ve yaz aylarının en popüler ayakkabılarından olan babetlerin rahatlığını ve şıklığını hiçbir ayakkabı vermeyecektir. Her yaz olduğu bu yazda babet giymek en yeni trendler arasında yerini almaktadır.

babet1

Babetler her yıl çeşitlerine ve orijinalliklerine bir yenisini eklemektedirler. Uzun zamandır moda olan dantel figürler elbiselerde olduğu gibi ayakkabılara da şıklık katmak için kullanılmaktadır. Çok sevilen bir dantel elbisenin altına uyumu ile dikkati çeken dantel babet çeşitleri bu yıla damgasını vuran modellerden biridir. Dantel babetler özellikle asil olan duruşları ile çoğu kıyafetin altına uyum sağlamaktadırlar. Şık bir duruş sergileyen bu babetler ile çoğu şortların altına uyum sağlayacaktır. Rahat giyimin değişmez öğelerinden biri olan bu ayakkabılar uyum konusunda hiçbir sorun yaşamadan giyeceğiniz detaylardan bir kaçıdır.

babet3

Dantel babetlerin duruşu, tamamen dantel kaplı modellerinin yanı sıra, yandan veya bir kısmı dantel olan detaylara modellerden oluşmaktadır özellikle ayakkabının burun kısmına olan dantel detayı giydiğiniz elbisenin altına şıklık katacaktır. Ayakkabılar her zaman çantalar ile bir bütün olacaktır. O yüzden dantel detaylı olan babetlerinize daima uygun bez veya yine dantel detaylara sahip olan bir çanta kullanmanız tavsiye edilir. Bu babetler ile yazın kendinizi çok şık ve rahat hissetmeye hazır olun.

 

Etiketler: , ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan