Abiye Modelleri

Paylaşım tarihi Nisan 27th, 2016 | by renkkolik

0

Yaz aylarında abiye modelleri tavsiyeleri

Abiyeler tüm bayanların en özel günlerinde asla vazgeçemediği kıyafetlerdir. 2016’ te göz kamaştıran abiye modelleri genellikle renkli olarak tercih edilmektedir. Abiye modası hakkında sezon renkleri ise tamamen açık renklerden oluşmaktadır. En moda abiye renkleri ise genellikle mavi, yeşil ve türkuaz renklerdir. Bu renklerin yanı sıra modası ve göz alıcılığı hiçbir zaman geçmeyen siyahta tercih edilen renkler arasında kendini göstermektedir. 2016 yılına dair metalik renklerin moda olduğunu söylemek gerekir. Bu renkler abiye modellerine de yansımış bulunuyor.

yaz-ayi-abiyeleri

Geçtiğimiz sezonun modası olan dantel renkler, yine bu sezonda kendini göstermeye devam ediyor. Geçen senenin ağırlıklı siyah dantel modası bu yıl yerini daha renkli dantellere bırakacak. Çoğu renkte abiyelerin bu sezon sizlerle buluşacağını söylemiştir. Bu renklerden olan mavi ve su yeşili tonları için danteller muhteşem bir görüntü katacaktır. Bu abiye dantel figürleri uzun abiye modelleri için geçerli olacaktır.

koy-abiye-modelleri-mavi

2016 abiye modası şifon ve dantel üzerine kurulu olmasının yanında renk konusunda da oldukça cesur görünüyor. Ayrıcı bu yıla özgü olan bir model daha var. Önden kısa abiye modeli, arka profilden ise uzun abiye modeli görünümlü elbiseler oldukça dikkat çekici kreasyonlar arasında bulunuyorlar. 2016 abiye moda trendleri arasında bu modelleri görmek sık karşılaşılacak bir durumdur. Birçok düğün ve davetlerde kendinizi göstereceğiniz, şıklık yarışında bütün bayanları solda bırakacak tasarımları yakından takip ederek bir adım önde olabilirsiniz.

Etiketler: , ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan