ModaKOLİK

Paylaşım tarihi Mayıs 4th, 2016 | by renkkolik

0

2016 kışında pelerin modası

Evet yanlış duymadınız hanımlar, bu kış sokaklarda bolca pelerin görmeye hazırlanın ve siz de modayı yakından takip ediyorsanız, hemen kendinize bir pelerin satın alın. Eskilerin deyimi ile panço olan pelerin, otantik ve hayvan desenli motifleri ile podyumlarda boy göstermeye çoktan başladı bile. Yanlış okumadınız bayanlar, bu kış pelerin modası var. Eğer şapka kullanmayı seviyorsanız, pelerininiz ile uyacak bir şapka da alarak masal kahramanları gibi görünmeyi başarabilirsiniz. Genellikle elbiselerin üstlerinde kalan boyları ile hatırladığımız pelerinlerin boyları da uzamış ve diz altını geçmiştir.

2017-pelerin-modelleri

Düz renk olarak tasarlanan pelerinlerin yanı sıra, oldukça renkli, kuştan tutun da leopara kadar pek çok hayvanın motifleri ile yerini aldığı pelerinler ile kendi tarzınızı yaratabilirsiniz bayanlar. Stil sahibi olmak ve bu şekilde anılmak zor ama işte size bir fırsat, pelerin kullanarak gözleri üzerinize çekecek ve bakışların hedefi olacaksınız, hanımlar unutmayın.

Deriyi görmeye o kadar alışacaksınız ki, belki de pelerininizi bile deriden yaptıracaksınız. Deri pelerinler kullanışlı olmaz demeyin ve bu işi modacılara bırakarak siz tercihlerinizi doğru yapın. Dediğimiz gibi bayanlar pelerin modası herkese göre. Eğer bu güne kadar İç pelerin kullanmadıysanız, bu kış mutlaka deneyin ve ne kadar pratik bir kullanıma sahip olduğunu görün.

Etiketler: ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan