Gündem

Paylaşım tarihi Temmuz 29th, 2019 | by renkkolik

0

30 kilo altınla kayıplara karışan şüpheli ve kız arkadaşı tutuklandı

Konya ve İstanbul sarraf ve kuyumcular, kız arkadaşıyla zararları olduğu iddia edilen 30 kilogram altın sattıktan sonra geri ödeme vaadiyle İstanbul'da tutuklandı. Konya'ya getirilen şüpheliler mahkeme tarafından tutuklandı.

Konya ve İstanbul sarraf ve kuyumcular, sattıktan sonra geri ödeme vaadiyle sözde 30 kilogram altın zararına karıştığını iddia etti ve kız arkadaşı ile İstanbul'da tutuklandı.

Alınan bilgilere göre, Bedesten Çarşısı merkezde bulunan Meram ilçesinde, 7 yıldır mücevherli olan M.G'nin polise geri ödeme sözünü alarak altın sikkeleri üzerine şikayetler üzerine çalışmaya başladı.

Polis araştırması sonucunda M.G'nin, kız arkadaşı Ö.Y'nin Beşiktaş'ın evinde olduğunu buldu. İstanbul'daki özel ekibin düzenlediği operasyonda, M.G. ve Ö.Y. gözaltına alındı.

Aramada bir miktar para, bilezik, küpe ve kolye ele geçirildi.

Konya'ya getirildi. ve Ö.Y. sağlık kontrolü.

Basın mensupları M.G’den şüphelenerek onu burada sergiliyor, “50 kilo, 30 kilo altın. Abarttığım gibi. Boş dükkan kendi dükkanım. Her zaman açabilirim.” dedim.

Musa G'nin ilk açıklamasında, kimseden altın toplamadığı, altını kendi dükkanında alıp pazara borcu yüzünden İstanbul'a gittiği ve tekrar Konya'ya dönmeyi planladığı öğrenildi. bir süre sonra.

Konya'da 7 senedir mücevher yapan MG'nin, şehir merkezinden aldığı yaklaşık 30 kilo altınla, İstanbul'daki sarraf ve kuyumcuların satış sonrası tazminat vaadiyle zarar verdiği iddia edildi. Olayla ilgili 15 esnaf ve 25 Temmuz'da savcıya suç duyurusunda bulundu. O bulundu.


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan