EğlenceKOLİK

Paylaşım tarihi Eylül 8th, 2018 | by renkkolik

0

Altılı Tahmin Arayanlar Sağlam Tüyolar Veren Altilitahmin.net Adresini Takip Etmeli

At yarışına gönül vermiş kıyısından köşesinden altılı tahmin işine de girdiyse vay ki ne vay. Hemen başlanır hey gidi hey eski atlar nerede demeye. Altılı tahmin yapıpta Thunder Bolt lar, Yavuzhan lar, Jony Guitar lar, sonrasında şampiyonlar şampiyonu Bold Pilot lar hemen akıllara gelir. Gözlerde hüzün başlanır anlatmaya.

İşin aslı da odur. Bugüne baktığınız zaman haftanın 7 günü altılı ganyan oynayabiliyorsunuz. 1 günde 2 şehir de altılı ganyan oynanıyor ve altılı tahminleri veriliyor. 9 koşulu bir gün var ise 2 altılı ganyan oynanıyor toplamda 4 altılı ganyan akşam da yabancı yarış 5 altılı ganyan oynanabilen bir gün oluyor. Bunu da haftanın 7 gününe yaydığınız zaman bu iş artık bir zevkten öte artık bir para bulma yerine hatta ve hatta bir eziyete dönüyor.

Eskilerin dediği gibi, eski den öylemi idi? Hafta da bir yarış olurdu, son zamanlara geldiğimizde haftada 2-3 yarış,90'lı yıllarda Pazartesi günü yarış olmazdı Salı günü beklenirdi. Sonrasında Pazartesi gününe de yarış konunca iyi mi oldu derken ya aslında 1 günde olsa dinleniyorduk demiştik. Ama gelinen bu günde her an altılı ganyan oynanabiliyor.

Tabi ki cebinize bakarak oynadığınız sürece yine zevk alabilirsiniz. Birazda işi biliyorsanız tamamdır bu iş. Bilmiyorsanız da o kadar korkmanıza gerek yok. At yarışı tahminleri veren siteler var. Kısa bir arama sonrasında bir çok siteye ulaşmanız mümkün. Eskiden o imkan da yoktu. En fazla kahvedeki arkadaşından destek alırdın. Şimdi bilgisayarın ucunda ne bilgisayarı elindeki telefondan iki tık tık yaparak istediğin siteye girerek, istediğin tahmincinin tahminlerini okuyabiliyorsun. Harika bir şey.

Harika demişken şunu da belirtmek lazım. Yaptığınız aramalarda o sitenin ilk başarılı tahminler veya tutan kuponlar bölümüne bakmak olacaktır. Yoksa piyasa da bir dünya tahmin sitesi var. Hangisi iyi? Hangisi kötü nereden bileceksiniz. Bazıları koşu bittikten sonra tahminleri yazarak biz bulduk da diyebilir. O yüzden aramalarda üstlerde çıkan çok ziyaret alan, çok yorum alan siteleri tercih etmenizde fayda var.

Sizler adına kısa bir araştırma yaptık ve içlerinde en iyisi ve ücretsiz hizmet veren bir site olan https://www.altilitahmin.net adresini bulduk. Girin ziyaret edin bakalım, istediğiniz gibi bir sitemi kendiniz karar verin.


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan