ModaKOLİK

Paylaşım tarihi Mayıs 11th, 2016 | by renkkolik

0

Acaba bu gün ne giymeli ?

Yüzyıllardan bu yana kadınların en büyük problemi ‘acaba bu gün ne giymeli’ olmuştur. Ama işe giderken ama güne giderken nerede olursa olsun bir kadını en iyi hissettiren uyumlu ve güzel giysileri olmuştur. İşte tam da bu sebepten ötürüdür ki birçok modacı doğmuştur hatta günümüzde en iyi mesleklerden biridir modacılık. Her sene bir yaratım söz konusu, 2016 yaz bayan modası rengârenk, cıvıl, cıvıl çok ses getirdiği aşikâr.

En çok ses getirenler yine mayo ve bikiniler oldu. Öne çıkan renkler ise lilalar ve pembeler. 2016 modasının en güzel tarafı da bu sene bayanların pantolon yerine mini ve dantelli etekler tercih etmesi olduğunu söylemek mümkün, zira bir bayanı bayan gibi gösteriyor etemez ama ortada müthiş bir gerçek var, bir kadını hayatta en iyi hissettiren duygu iyi göründüğü duygusudur, ayakkabı-çanta uyumu, elbise-aksesuar uyumu her kadın için önemlidir fakat son dk ve elbiseler. Ayrıca söylemeden geçmemek lazım ki mink yeşili, çiçek desenleri, büyük desenler ve 3D tasarımlar de oldukça rövanşta. Bütün kadınlar bunu takip edip uyum sağlayabilir mi bilinönemlerin en çok rağbet gören görüntüsü her şey uyumlu bile olsa mutlaka birinin patlak vermesi yani beyaz elbise, beyaz ayakkabı fakat kırmızı çanta gibi.

Bayan modasının ayırt edici özelliği dikkat çekici kıyafetleri içinde barındırması, pop-art trendini de içinde barındıran bu özellik geometrik ve simetrik desenli elbiseler ile omuzu açık ve şeffaf kıyafetleri öne çıkarması, bu özellik dikkat çekmek isteyen ve açık sevenler için ilgi çekici gibi görünüyor. Ayrıca pikeli uçuş, uçuş etekler de çabası. Söylenecek daha fazla bir şey yok aslında her kıyafet güzeldir, giymesini ve yakıştırmasını bildikten sonra moda aslında elinizde.

 

Etiketler: , ,


Yazar hakkında

Moda,eğlence,yemek ve teknoloji alanında paylaşımlarda bulunmayı severim.Siz ziyaretçilerime aradığı bilgiye ulaştırmak için sürekli eğlenceli ve zaman geçirebilecek yazılar yazmaya devam ediyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

izmir escort bayan